Logistika ir sandeliavimo paslaugos

Kiekviena farmacinė įmonė (gamintojas, atstovybė ar didmeninkas), dirbanti su vaistais, privalo laikytis visos eilės specifinių ir griežų farmacinės tvarkos reikalavimų. Vienas iš svarbių klausimų  – tai specialiai įrengtos sandėliavimo patalpos.  Suprantama jas galima nusipirkti ir įsirengti, vėliau rūpinantis administraciniais dalykais, sandėlio personalu, darbo organizavimu. Tai užima daug laiko ir kainuoja nemažus pinigus.

Naudojantis UAB Čelestina farmacinės logistikos paslaugomis,  galima ženkliai sutaupyti ne tik pinigines lėšas, bet ir daug laiko pagrindinei veiklai (pvz. pardavimams, marketingui ir pan.)

Visa eilė farmacinių įmonių  mielai naudojasi logistikos paslaugomis, kurias teikia UAB Čelestina. UAB Čelestina – tai patikimas ir ilgalaikę patirtį vaistų didmeninėje prekyoje turintis partneris, kurios sandėliai pilnai atitinka ES reikalavimus vaistų sandėliavimui.

Prityrę darbuotojai saugiai ir greitai įvykdys visas reikalingas logistikos operacijas, pradedant produkcijos priėmimu į sandėlį ir baigiant paskirstymu bei pristatymu  galutiniams produkcijos gavėjams. Tai:

-          Prekių prėmimas išrūšiuojant pagal serijas, bei paskirstant į sandėlio zonas, pagal reikalaujamus temperatūrinius režimus arba kitus keliamus reikalavimus

-          Užsakymų priėmimas, prekių surinkimas ir paruošimas transportavimui

-          Prekių pristatymas gavėjui

Visos operacijos vykdomos griežtai prisilaikant Geros Vaistų Platinimo Praktikos (GVPP) reikalavimų.

Išskirtiniai esame taip pat savo didžiule  patirtimi  tiekiant medikamentus Baltarusijai, bei kitomis NVS šalimis. Muitinės procedūrų įforminimas, ir prekių tiekimas  į šiuos regionus – tai mūsų kasdieninis darbas. Pasinaudokite mūsų galimybėmis!

Esame įsitikinę, kad supažindinę mus su savo poreikiais, liksite patenkinti  išskirtiniu UAB Čelestina pasiūlymu logistikos paslaugoms. Esame dėmesingi kiekvieno kliento norams.

Kreipkitės į mus ir taupykite savo laiką bei pinigus.