Apie įmonę

UAB ČELESTINA - tai vaistų bei medicininės paskirties prekių didmeninės prekybos įmonė, įkurta 1994 metais.

Nuo 1999 metų,  pagrindinis įmonės  dėmesys buvo skirtas Baltarusijos vaistų rinkai.

Mūsų pagrindiniai ir pastovūs klientai – tai Baltarusijos valstybiniai ir  privatūs vaistinių tinklai, bei vaistų didmeninės prekybos įmonės.

ES standartus atitinkančios sandėliavimo patalpos, GVPP sertifikacija, profesionalus kolektyvas, didžiulė patirtis dirbant Baltarusijos rinkoje, solidus ir patikimas darbas, leido UAB Čelestina užimti tvirtas pozicijas šioje šalyje ir įgyti didžiulį pasitikėjimą tiek pasaulinio garso, tiek ir mažesnių vaistų gamintojų tarpe.

Tai įrodo mūsų distribucijos sutartys su tokiomis stambiomis vaistų gamybos įmonėmis, kaip Sanofi, Jonson & Jonson, Berlin Chemie АG (Menarini Group), MSD, Actavis, KRKA.

UAB Čelestina – tai  puikus ir patikimas vaistų gamintojų partneris atliekant visas pirkimo, pardavimo, transportavimo, sandėliavimo ir muitinės procedūrų operacijas.

UAB Čelestina yra patraukli taip pat ir tokiems vaistų gamintojams, kurie artimiausiu metu nesiekia kurti savo atstovybių Baltarusijoje, NVS bei Baltijos šalyse, tačiau tos rinkos juos domina. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su keliomis šių šalių marketingo įmonėmis, kurios šalia bendradarbiavimo registruojant vaistus, taip pat padeda paruošti marketingo planus bei organizuoti tolimesnį pardavimų rėmimo darbą.

Mūsų ilgametė patirtis ir patikimas darbas, leis saugiai įgyvendinti Jūsų siekius Baltarusijoje, kitose NVS bei Baltijos šalyse.